Bu yazıda cilve yapmak, yani erkekleri etkilemek için örnekler bulacaksınız.

Bir erkeği aramak, bulmak gibi niyetlerden kaçının, önce kendi kadınsılığınızın farkına varın ve doğal çekim gücünüz, dişilik enerjinizle yüksek enerjili erkeğinizi doğal olarak çektiginizin bilincinde olun. İfadenizi ‘Arıyorum’ demek yerine ‘Çekiyorum’ şeklinde değiştirin. ‘Artık ortalıkta doğru düzgün adam kalmadı’ demek yerine, ‘Kaliteli erkeklerle nerede tanışabilirim’ diye düşünce şeklinizi değiştirin. Kadınların istisnasız hepsinde doğal bir etkileşim alanı vardır, sadece bunu bazıları nasıl kullanacağını daha iyi bilir.

Kendi Özelliklerinizi Farkedin

Her kadının kendine özel samimi, etkileyici bir gülümseme şekli vardır, kendine özgü kokusu, duruşu, öne çıkan özellikleri vardır. Bunları farkedip, erkekle olan iletişimde, enerji alışverişindeki cilveyle bu özelliklerinizi imzanız gibi bütünleştirebilir, öne çıkarabilirsiniz.

Bakışlar

Bakışlar baştan çıkarıcı sihirli iksirdir, Cilveli bakışta hafif bir gülümseme olmalıdır ve baş dik durmalıdır. Kadın erkeğin gözlerine 3-4 saniye odaklanarak bakarsa kendisiyle ilgilendiğini hemen iletmiş olur ve bu erkeği etkilemenin en kesin yoludur.

Erkeği etkilemek isteyen bir kadın erkeğin sağına geçmelidir. Erkekler sağ tarafında bulunan kadınların telkinlerine daha açıktır.

Sözcüklerin Gücü

Erkekler uzun açıklamalardan veya sohbetlerden fazla heyecan duymaz, kendilerine sorulan sorulardan etkilenirler. Özellikle arzuları, hayalleri ve zevklerinin sorulması erkekleri heyecanlandırır.

Erkeği öven esprili hitaplar kullanmak erkeklerin hoşuna gider, övgü karşısında zayıftırlar ve hemen etkilenirler. Kadınları bütün detayları ile övmek gerekir, kadın vurguyu ve tekrarı sever, ancak erkekler kısa ve net övgülerden hoşlanırlar.Kadın erkeğe espri ile ‘ yakışıklım, jön, artist…’ gibi sıfatlarla hitapta bulunursa erkek bir gülümseme ile durumu geçiştiriyor gibi görünecektir.Ancak durum görünenden fazladır, erkek durumu defalarca zihninden geçirecek ve ona göre tavır belirleyecektir.

Açık sözlü olan kadınlara karşı zaafları vardır, özellikle ilişki ve cinsellik konusunda olursa daha da etkilenirler. Açık sözlü kadın doğal olarak cilve yapmış sayılır.

Gizemli Olmak

Erkeğin meraklanması, yani bir konudan bahsetmek ama zamanı gelince açıklayacağını söylemek gibi davranışlar, ilgisini çeker. Cilve biraz da gizemdir.Tabi bunu dozunda yapmak uygundur, tamamen kapalı bir kadın olursanız yanınıza yanaşmak istemeyebilir.

Erkeğe hemen teslim olacakmış gibi, aynı zamanda da teslim etmeyecekmiş gibi ulaşılmaz olunmalıdır. Erkek iki arada bir derede kalacaktır, kadın daha cazip ve çekici hale gelecektir. Erkeğe olabildiğince sevimli ve iyi olun ama aynı zamanda da elde edilemez olun.

Niyeti Belli ama Sabırlı Kadın

Kadın ilk görüşmede niyeti belli edebilir, bu erkeğin gözünde çantada keklik anlamına gelmez. Kadının tutarlı ve sabırlı davranması tercih edilir.

Kadın her zaman asıl talep edenin erkek olduğunu bilmelidir. Kadın erkeğe gitmez ama kendisine gelmesini sağlar. Yani kadın erkeğe ‘gel’ demek için tereddüt etmemeli, ve gerekirse ilk adımı da atabilmelidir.İlk adımı attıktan sonra da erkeğe koşmamalı, erkeğin kendisine koşmasını beklemelidir.

Nezaket, Zarafet ve Asalet

Bir kadın, erkekle diyaloğu hangi seviyede olursa olsun kadın olmanın estetiğini her zaman yansıtmalıdır.Her zaman nezaket sahibi, zarif ve asil olmalıdır.

Teşekkür etmek, ricada bulunmak, özür dilemek, ve tertipli olmak kadınlara en fazla yakışan özelliklerdir.Kadın öyle bir hava yaratmalıdır ki, erkek, kadının yanında iken başka bir alemde olduğunu ve bu aleminde ‘kibarlık ve centilmenlik’üzerine kurulu olduğunu bilmelidir.

Buluşmalar için bazı öneriler

-Kıyafetlerinizi daha pastel tonlarda seçin, amaç cildinizin ve sizin parlaklığınızın ortaya çıkmasıdır, bu şekilde daha yumuşak ve beğenilir görünürsünüz.

-Gülümseyin, sizi daha mutlu ve yakın bulmasını sağlayacaktır. Gülümserken hafifçe başınızı eğip, kaşlarınızın üzerinde bakın.

-Zaman zaman saçlarınıza dokunun, erkeğinizi direk etkileme yöntemidir.

-Kokunuzu meyve kokularından seçmeyin, buluşmanız için rutininizden farklı bir koku seçmeniz buluşmanızı özel kılacaktır.