Yoga malzemeleri, kıyafetleri ve aksesuar alışveriş sitelerini sizler için araştırdık.

Koşan Salyangoz

 

Yoga ile ilgili her çeşit ürüne ulaşabileceğiniz, bir site, yoga matları, minderler, göz yastıkları, Tibet ses çanakları ve bir sürü ürün.

Yorstruly

Yoganın esneklik ihtiyacı için özel tasarlanmış giyim ürünleri ve yoga matlarını bulabilirsiniz, aynı zamanda koşu, sörf gibi diğer sporlar için de ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.Satış noktaları Beymen Zorlu, Souq Kanyon, Cihangir Yoga İstinye ve Caddebostan, Yoga 8 Nişantaşı ve online.

Yoga Zero

Değişik markalardan, hem tekstil hem de her türlü yoga ekipman ve aksesuarını bulabileceğiniz zengin bir web sitesidir, aynı zamanda kitap ve gıda alışverişi de yapabilirsiniz. Yoga alışverişiniz için her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ece Vahapoğlu’nun Markası Fit21

Tekstil ürünlerine göz atabilirsiniz.

Bhogi Yoga Market

Yoga Hoops, Battaniye, Mat, Minder, Blok, Iyengar Urunleri, Bolster, Kemer, Kum Torbaları ve Göz Yastıkları bulabilirsiniz.

 

Yoga Time Market

Yoga Time Yoga Stüdyosunun marketinden alışverişe ne dersiniz? Çivili Mat, Parmak ayraçlı Çorap, Tibet Çanağı, AeroYoga Kuplu Hamak, Meditasyon sandalyesi gibi her yerde rastlayamayacağınız ürünleri burda bulabilirsiniz.

Om Yoga Market

Hariom Yoga Merkezinin Marketinde giyim, takı, kitap, DVD gibi aradığınız her türlü malzemeyi bulabilirsiniz.

 

Shaqtiwe

Özellikle uzay ve diğer şekilli matlarına aşık olabilirsiniz, yoga ile ilgili her türlü tekstil, aksesuar ve ekipmana bu web sitesinden ulaşabilirsiniz, ismi de çok yaratıcı değil mi?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sıraladıklarımız dışında genelde bütün yoga stüdyolarında yoga kıyafet ve ekipmanlarını bulabilirsiniz, örnek olarak Yoga Şala Dukkan ve Cihangir Yoga  Dükkan ‘ı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.